Hatfields and McCoy

1600x900_2_0

Hatfields and McCoy Hakkında

TV Mini Dizi

2012

Dram, Tarih, Romantik

Oyuncular: Kevin Costner, Tom Berenger, Bill Paxton, Matt Bar

Akademi ve Altın Küre ödüllerine sahip başarılı aktörlerin yer aldığı bu mini dizinin başrolünde “Kurtlarla Dans” filmindeki başarılı oyunculuğu ve yönetmenliğiyle Akademi (Oscar) ödülünü kazanan Kevin Costner’ı izliyoruz. Ayrıca Kevin Costner bu dizideki oyunculuğuyla “Mini Dizi Serisinde En İyi Erkek Oyuncu” dalında Altın Küre sahibi olmuştur.

Unutulmaz “Platoon” filminden tanıdığımız ve “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında Akademi Ödülüne aday olmuş ve Altın Küre Ödülünü kazanmış Tom Beringer da bu mini dizide izleyeceğimiz bir başka başarılı oyuncu.

Konusu: Üç bölümden oluşan tarihsel ve dram türündeki bu mini dizide Amerika’da yaşanan iç savaş sonrası Batı Virginia ve Kentucky sınırında yaşayan iki ailenin arasındaki sert çekişmelere ve bir taraftan da bu iki ailenin genç fertleri arasında yaşanan imkansız aşk hikayesine tanık olacağız.

1.Bölüm

İç savaş sonrasında Batı Virginia ve Kentucky sınırında yaşayan iki ailenin hem birbirleriyle hem de kendi içlerindeki çatışmaya tanık oluyoruz. Olaylar Hatfield ailesinden birinin McCoy ailesinden birini öldürmesi ve ardından bir McCoy kızının bir Hatfield erkeğine aşık olmasıyla iyice karışık bir hal alır.

2.Bölüm

McCoy’lar Anse’nin küçük kardeşinin öldürülmesiyle Hatfields’lardan intikam almak için herkesi bir araya getirirler. Yaşanan çatışmalar Virginia ve Kentucky’i neredeyse iç savaşa sürükler.

3.Bölüm

Bir dizi baskın sonrası Hatfield’lar dağların içine kadar çekilmek zorunda kalır. Bu arada Johnse’un bir McCoy kadınına ilgi göstermesi yeni bir çatışmaya neden olacaktır.


Bizi Takip Edin!